Ekskluzywny Rytuał Kérastase Chronologiste 

Twoje włosy potrzebują odżywienia i nawilżenia?
Rytuał Kérastase Chronologiste dzięki rewitalizującym właściwościom kawioru przywróci im życie i doda blasku.Rytuał oparty jest na działaniu skoncentrowanej emulsji Perły Kawioru Chronologiste i maseczki Creme Chronologiste. Oba komponenty mieszane są ze sobą tuż przed nałożeniem na włosy, aby odtworzyć bogate źródło witalności jakim jest kawior.
Kérastase Chronologiste sprawia, że włosy stają się elastyczne, miękkie, błyszczące a skóra głowy jest ukojona i nawilżona.

Cena usługi: 75 zł (do ceny należy doliczyć koszt modelowania, strzyżenia lub koloryzacji w zależności czego potrzebujesz). 

Produkty Kérastase Chronologiste do pielęgnacji w domu: 


 Le Soin-Gommage Rénovateur - balsam rewitalizująco-oczyszczający:
Zainspirowany rytuałem pielęgnacji twarzy, Le Soin-Gommage Rénovateur wnosi nową technikę do tradycyjnego rytuału Kerastase. Stosowany przed myciem włosów szamponem, intensywnie złuszcza martwy naskórek, odtruwa i oczyszcza skórę głowy oraz włókno włosa. Podczas stosowania balsamu Le Soin-Gommage Rénovateur wskazene jest wykonanie rewitalizującego masażu głowy, który pomaga włączyć mikrokrążenie, aby zwiększyć skuteczność szamponu Chronologiste. Balsam Le Soin-Gommage Rénovateur nadaje włosom niesamowitą lekkość i blask.

Chronologiste Bain Revitalisant - rewitalizująca kąpiel do włosów:
Dzięki nowoczesnej formule wzbogaconej o cenne składniki aktywne, Bain Revitalisant rewitalizuje i odżywia wszystkie rodzaje włosów. Posiada działanie oczyszczające i odświeżające skórę głowy. Bain Revitalisant łączy wygładzanie z odżywieniem, otaczając włosy niewidzialną ochroną i pozostawiając je jednocześnie elastyczne i miękkie.

Le Crème de Régénération - maska rewitalizująca:
Maska Le Crème de Régénération intensywnie nawilża i regeneruje włosy od nasady głowy aż po same końce. Jej wyjątkowa formuła wygładza i odbudowuje dogłębnie włókna włosa. Skóra głowy jest intensywnie odżywiona. Włosy wyglądają na odżywione, zdrowe i pełne blasku.


Strony Internetowe Białystok Created by Rutcom

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny
ul. Białówny 4 lok. 19

Salon Fryzjerski
ul. Malmeda 13 lok. 25


Salon fryzjersko
- kosmetyczny

ul. Białówny 4 lok. 19

tel. 534 411 674


Salon fryzjerski

ul. Malmeda 13 lok.25

tel. 662 279 956