WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYMNajlepszym sposobem na usuwanie zmarszczek jest zastosowanie iniekcji preparatami bezpiecznie je wypełniającymi np. kwasem hialuronowym. Naturalny kwas hialuronowy, który występuje w naszej skórze reguluje jej nawilżenie i elastyczność. Jego działanie to przede wszystkim usprawnianie procesów fizjologicznych naszej skóry, takich jak: melanogeneza, produkcja kolagenu i elastyny, stymulacja szybszej odbudowy w przypadku chrono- lub fotostarzenia.
W maszym gabinecie używamy kwasu hialuronowego Overage, to preparat produkowany od wielu lat we Włoszech o ugruntowanej pozycji na całym Świecie. Jest wyrobem medycznym (CE 0476) o bardzo wysokim stopniu oczyszczenia, dzięki czemu stosowany jest w Unii Europejskiej. Stężenie kwasu HA 23 mg/ml (2,3%). 
W zależności od głębokości bruzdy lub zmarszczki podaje się różne odmiany kwasu hialuronowego (różny stopień usieciowienia kwasu). Kwas hialuronowy przeznaczony jest do:
- miejscowego eliminowania zmarszczek w obszarze czerwieni wargowej, eliminowania zmarszczek palacza i powierzchownych zmarszczek mimicznych
-  eliminowania głębokich zmarszczek w obszarze twarzy (bruzdy, czoło, oczy)
- przywracania konturu twarzy w obszarze kości policzkowych i podbródka oraz eliminowania głębokich bruzd. 

Na zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym zapraszamy do Pauliny Wasiluk :-)
 


Strony Internetowe Białystok Created by Rutcom

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny
ul. Białówny 4 lok. 19

Salon Fryzjerski
ul. Malmeda 13 lok. 25


Salon fryzjersko
- kosmetyczny

ul. Białówny 4 lok. 19

tel. 534 411 674


Salon fryzjerski

ul. Malmeda 13 lok.25

tel. 662 279 956