Filorga to pionier w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej i wytwórca pierwszych, powszechnie dostępnych produktów do mezoterapii inspirowanych bezpośrednio osiągnięciami medycyny estetycznej. Obecne na rynku od 1978 roku, od innowacji, do innowacji Laboratorium Filorga stało liderem w dziedzinie anti-aging i punktem odniesienia dla innych.


 

optim-eyes

Filorga Optim Eyes - krem zapewnia kompleksową pielęgnację skóry wokół oczu: niweluje cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Preparat zawiera aż 102 składniki, z czego 60% stanowią substancje aktywne.Cena: 195 zł

lip structure

Filoga Lip-Structure - Ujędrniająco-wypełniające serum działa dwukierunkowo: zarówno na usta, jak i na okolicę wokół ust. Serum zapewnia intensywne działanie przeciwstarzeniowe, spłyca zmarszczki w okolicach ust, a usta nawilża, wygładza i wypełnia.
Cena: 155 zł
hydra filler

Filorga Hydra Filler - stanowi intensywną kurację nawilżającą, odmładzającą. Krem zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, spowalnia procesy starzenia się skóry, zapewniając skórze młody wygląd. Stosowanie preparau zapewnia skuteczny lifting i rewitalizację, efekty porównywalne są do zabiegów wypełniających.


 Cena: 255 zł


time filler

Filorga Time Filler - odżywczy krem–eliksir wypełniający zmarszczki nadaje się do stosowania w kuracjach anty - aging. Diziała kompleksowo na wszystkie objawy starzenia: spłyca istniejące zmarszczki, wygładza i wyrównuje koloryt skóry, nawilża, zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek.


Cena: 250 zł iso-structureFilorga Iso Structure to preparat ujędrniający skórę zwiotczałą i dojrzałą. Krem Iso Structure spłyca istniejące zmarszczki, spowalnia procesy starzenia, chroni przed starzeniem egzogennym spowodowanym czynnikami środowiskowymi, w tym przed fotostarzeniem.Cena: 255 zł
hyall-defence
Filorga Hyal-Defence to serum ochronne, regenerujące kwas hialuronowy w skórze. Kwas hialuronowy jest niezbędny do utrzymania prawidłowej elastyczności skóry, jego właściwość - wiązanie wody 1000 razy więcej niż jego masa, zapewnia odpowiedni poziom wilgoci w naskórku, przeciwdziała odwodnieniu skóry, wspomaga produkcję włokien kolagenowych. 

Cena: 250 zł 
sleep&peelFilorga Sleep&Peel to krem złuszczający  na noc. Sleep&Pell intensywnie regeneruje skórę w nocy: stymuluje odnowę komórkówą, przeciwdziałając procesom starzenia się skóry,rozjaśnia przebarwienia,wygładza zmarszczki, nawilża i rewitalizuje.

Cena: 235 zł
meso+
Filorga Meso+ to preparat stanowiący intensywną kurację przeciwzmarszczkową. Zapobiega każdemu rodzajowi starzenia: hormonalnego, zewnętrznego jak i fotostarzenia. Zapewnia lifting i jędrność skóry, pozostawia skórę napiętą, głądką, o wyrównanym kolorycie.

Cena: 210 zł


Strony Internetowe Białystok Created by Rutcom

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny
ul. Białówny 4 lok. 19

Salon Fryzjerski
ul. Malmeda 13 lok. 25


Salon fryzjersko
- kosmetyczny

ul. Białówny 4 lok. 19

tel. 534 411 674


Salon fryzjerski

ul. Malmeda 13 lok.25

tel. 662 279 956