MikrodermabrazjaMikrodermabrazja jest to zabieg mechanicznego głebokiego złuszczania naskórka. Polega na powolnym, kontrolowanym ścieraniu powierzchni skóry, do momentu uzyskania pożądanego rezultatu. Dzięki nowoczesnemu urządzeniu ABRASONIC niemieckiej firmy Skin Jet proponujemy Państwu elektronicznie sterowany i kontrolowany zabieg usuwający warstwę rogową naskórka za pomocą Korundu. Badania kliniczne donoszą, że już po pierwszym zabiegu mikrodermabrazji wykonanym aparatem Skin Jet następuje 20% poprawa kondycji naskórka. Zaletą urządzenia, na którym pracujemy jest precyzyjna, elektronicznie sterowana regulacja poziomu ciśnienia, umożliwiająca dostosowanie intensywności zabiegu do każdego typu skóry, rodzaju i kuracji.

WSKAZANIA DO MIKRODERMABRAZJI:
•  usunięcie powierzchniowych warstw pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, stymulacja naturalnego wzrost nowej tkanki co prowadzi do regeneracji, odmłodzenia i uelastycznienia skóry,
•  zmiany trądzikowe, łojotok, zaskórniki,
•  zwiększenie absorpcji aplikowanych składników aktywnych,
•  spłycenie blizn i rozstępów, redukcja lub całkowita eliminacja drobnych zmarszczek, zmniejszenie rozszerzonych porów, przebarwień i plam posłonecznych,
•  wzmacnia system immunologiczny skóry,
•  poprawia koloryt i kondycję skóry.
•  w wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. 

Mikrodermabrazję można stosować jako pojedynczy zbieg, jednak dla uzyskania pełnego efektu najlepiej powtarzać ją co najmniej 3 razy w odstępach ok. 2 tygodni.


 


Strony Internetowe Białystok Created by Rutcom

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny
ul. Białówny 4 lok. 19

Salon Fryzjerski
ul. Malmeda 13 lok. 25


Salon fryzjersko
- kosmetyczny

ul. Białówny 4 lok. 19

tel. 534 411 674


Salon fryzjerski

ul. Malmeda 13 lok.25

tel. 662 279 956