PIELĘGNACJA KERASTASE
(do ceny należy doliczyć koszt strzyżenia, modelowania lub koloryzacji)

Rytuał "NATYCHMIASTOWY EFEKT"
Czas trwania: 10 min./ cena: 70 zł 

Rewolucyjna technika Fusio-Dose to połączenie koncentratu i odpowiednio dobranego boostera. Fryzjer posiada 16 możliwych kombinacji, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Twoich włosów i zaoferować im natychmiastową transformację. Siła składników akltywnych wnika w każde włókno włosa dla uzyskania natychmiastowego piękna.

 Rytuał "INTENSYWNE DZIAŁANIE"
Czas trwania: 15 min./ cena: 85 zł 

Rytuał "Intensywne Działanie"  w przeciągu 15 minut zmieni wygląd Twoich włosów tak, abyś na nowo cieszyła się ich pięknem. Zapewni długotrwałe i wielowymiarowe rezultaty. Fryzjer-Konsultant skomponuje Rytuał na miarę potrzeb twoich włosów dzięki odpowiedniemu połaczeniu koncentratu, boostera oraz maski.
 Rytuał pielęgnacji maską lub mleczkiem Kerastase
Czas trwania: 10-15 min./ cena: 40 zł 

Poczuj wszystkimi zmysłami pielęgnacyjną siłę maski lub mleczka Kerastase. Już w przeciągu 10 minut Twoje włosy odzyskają naturalne piękno.

                                Rytuał "CHRONOLOGISTE"
Czas trwania: 60 min./ cena: 75 zł 

Ekskluzywny rytuał oparty na działaniu skoncentrowanej emulsji Perły Kawioru Chronologiste i maseczki Creme Chronologiste. Oba komponenty mieszane są ze sobą tuż przed nałożeniem na włosy, aby odtworzyć bogate źródło witalności jakim jest kawior. Kérastase Chronologiste sprawia, że włosy stają się elastyczne, miękkie, błyszczące a skóra głowy jest ukojona i nawilżona.
 Rytuał "KERATHERMIE"
Czas trwania: 75 min./ cena: 110 zł 

Specjalny rytuał odbudowujący i dyscyplinujący włosy, który zapewnia trwałą i natychmiastową  metamorfozę włosów suchych, osłabionych i trudnych do ułożenia. Keratermie to rytuał termoaktywny dla włosów potrzebujących intensywnej kuracji. Specjalne składniki pod wpływem ciepła prostownicy wnikają w strukturę włosa. Koncentrat Kerastase Vita – Ciment® z Ceramidami odbudowuje uszkodzony włos od środka, wypełnia nierówności, natomiast koncentrat Oleo-Fusion® z Ionium odżywia i nawilża. 

 

Protokół "SPECIFIQUE OCZYSZCZAJĄCO-KOJĄCY"
Czas trwania: 20 min./ cena: 65 zł 

Specjalny rytuał odświerzający, oczyszczający oraz kojący skórę głowy i włosy. Przyczyną problemów z kondycją włosów w większości przypadków jest podrażniona skóra głowy. 
Podaruj jej relaks, ukojenie i ochronę w postaci protokołu pielęgnacyjnego Kérastase Specifique.Protokół RESISTANCE EXTENTIONISTE
Czas trwania: 25 min./ cena: 80 zł

 Nowy program Treningowy od Kérastase, który wzmacnia włosy od nasady po same końce. Włosy pozostają w optymalnej kondycji, dzięki czemu można je dłużej zapuszczać. Do każdego rodzaju włosów. Optymalne wzmocnienie dla osiągnięcia długich i pięknych włosów.


Strony Internetowe Białystok Created by Rutcom

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny
ul. Białówny 4 lok. 19

Salon Fryzjerski
ul. Malmeda 13 lok. 25


Salon fryzjersko
- kosmetyczny

ul. Białówny 4 lok. 19

tel. 534 411 674


Salon fryzjerski

ul. Malmeda 13 lok.25

tel. 662 279 956