CRYOLIFT III - luminoterapia i krioplastyka

WSKAZANIA DO LUMINOTERAPII

 • Fotostarzenie, płytkie przebarwienia, zaburzenia pigmentacji,

 • Profilaktyka anti-aging, poprawa kondycji skóry,

 • Trądzik pospolity, działanie przeciwzapalne,

 • Utrata witalności,

 • Redukcja blizn, rozstępów, 

 • Wyrównanie powierzchni skóry, redukcja nierówności.


WSKAZANIA DO KRIOPLASTYKI

 • Brak jędrności, zwiotczała skóra,

 • Utrata dawnego owalu twarzy,

 • Opadające policzki i tzw. „chomiki”,

 • Zwiotczenie wewnętrznej części ramion oraz skóry brzucha i biustu, np. po ciąży,

 • Wspomagająco w leczeniu rozstępów.

 

cryolift


WŁAŚCIWOŚCI:

LUMINOTERAPIA z zastosowaniem LED (Light-Emitting Diode) jest zabiegiem nieinwazyjnym, przeprowadzanym za pomocą głowicy LED aparatu Cryolift 3. Luminoterapia podnosi potencjał energetyczny komórek poprzez stymulację mitochondriów (centra energetyczne komórek). Pobudzone i dotlenione komórki zwiększają metabolizm i w optymalny sposób przyswajają dostarczane im substancje aktywne, dzięki czemu, oprócz działania intensywnie stymulującego, powoduje lepsze przyswajanie substancji odżywczych dostarczanych skórze podczas krioplastyki.

Terapia z zastosowaniem LED to bardzo skuteczna metoda poprawy kondycji skóry, która nie rozgrzewa skóry tak jak światło laserów. Dzięki temu jest nieinwazyjna, ale bardzo skuteczna.

Aparat Cryolift 3 wykorzystuje także najnowszą z technik krioterapii – „efekt elektronicznej kostki lodu”. Do zabiegu krioplastyki, czyli modelowania, unoszenia i ujędrniania skóry za pomocą zimna, przeznaczona jest specjalna głowica chłodząca aparatu Cryolift 3. Generuje ona stabilizowane zimno, które uwalniane bezpośrednio na skórę zwiększa mikrokrążenie, natlenienie skóry oraz dystrybucję składników aktywnych. Ponieważ substancje aktywne głębiej penetrują, do zabiegów używa się najwyższej klasy preparatów Labolatratorium FILORGA. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność i blask.
Po zabiegu pacjent natychmiast może wrócić do codziennych obowiązków.

EFEKTY STOSOWANIA:

Dotlenione komórki posiadające wysoki potencjał energetyczny (po zabiegu luminoterapii) w optymalny sposób reagują na zabieg krioplastyki – skóra zyskuje promienny i młodszy wygląd, staje się bardziej jędrna i gładka, oznaki starzenia (zmarszczki, przebarwienia, nierówności) ulegają redukcji.

SPOSÓB UŻYCIA:

Najpierw wykonuje się zabieg luminoterapii – specjalna głowica LED aparatu przykładana jest do powierzchni skóry.Zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara przesuwamy głowicę po skórze i w ten sposób opracowujemy cała powierzchnie. Tryb świecenia zmienia się płynnie z ciągłego w pulsujący.

Następnie wykonujemy zabieg krioterapii, za pomocą głowicy emitującej zimno. Na skórę nakładany jest specjalistyczny żel NTCF (koktajl 55 składników stanowiący "bombę" odżywczą stosowany między innymi w mezoterapii igłowej) Na zakończenie zabiegu nakłada się odpowiednio dobrane kosmetyki profesjonalne FILORGA.

Połączenie podczas jednej sesji zabiegowej terapii LED i krioplastyki zapewnia bardzo intensywna stymulacje tkanek oraz dużo bardziej efektywne wchłanianie substancji aktywnych. Dzięki temu skuteczność działania kompleksów biologicznych Filorga Professional jest znacznie większa.

Koszt zabiegów:

Luminoterapia- 200zł

Cryolift- 300 zł

Cryolift+luminoterapia 350zł

 


Strony Internetowe Białystok Created by Rutcom

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny
ul. Białówny 4 lok. 19

Salon Fryzjerski
ul. Malmeda 13 lok. 25


Salon fryzjersko
- kosmetyczny

ul. Białówny 4 lok. 19

tel. 534 411 674


Salon fryzjerski

ul. Malmeda 13 lok.25

tel. 662 279 956